Total Views: 119

Богдан Миколайович Ткач — клінічний професор нейропсихології, вчений, доктор психологічних наук з медичної психології, старший дослідник та лікар, спеціаліст з біохакінгу мозку.

Засновник Української наукової школи нейропсихології, керівник науково-дослідного відділу Першої нейромаркетингової компанії України Neuro Psy Tech Group, керівник науково-практичного центру нейропсихології та психосоматики при «Дева клінік».

Член Наукового товариства імені Шевченка (Лікарська комісія). Керівник багатьох наукових і просвітних проектів з нейропсихології.

Вважається батьком сучасної української нейропсихології.

Пропагує гуманістичні цінності та нейрокультуру.

Є автором близько десятка наукових монографій, загалом понад 80 наукових праць у пріоритетних напрямках таких, як: клінічна нейропсихологія, девіантологія, сексологія та нейромаркетинг.

Розробив комплексну програму «Щастя» із застосуванням бригадної моделі надання нейропсихологічної допомоги особистості у разі складних випадках девіантної поведінки та у постраждалих учасників АТО.

Професор виявив та описав нейропсихологічний синдром порушення зв’язку між лівою префронтальною корою та стовбуром мозку, а також — реверсію і дихотомію когнітивного стилю прийняття рішень у невизначених ситуаціях з вільним вибором.
Розробив нейропсихологічну концепцію девіантної поведінки та директивну класифікацію агресивності.
Розробив комплексну програму психопрофілактики адитивної поведінки та підтримання психосоматичного здоров’я молоді «Образ власного Я».

У 2017 році створив психологічний квест «Подорож героя» для масової нейропсихологічної корекції осіб з девіаціями.Своєю діяльністю Богдан Миколайович робить неоціненний вклад у розвиток нейропсихології України і профілактики психічного здоров’я співвітчизників.

За період з вересня 2021 року по листопад 2022 року разом із Оленою Коссак провів навчальний вебінар «Інноваційна сексологія»,відеозапис якого можна придбати, квест «Форсаж мозку. Подорож героя в підсвідоме», а також модуль «Нейропсихологія +Сексологія» в рамках навчального інноваційного курсу «Ля Телепатеʼ — теорія, практика, психотерапія» для психологів усіх напрямків.

Більше про діяльність професора Ткача в центрі Ля Телепате, читайте тут.