- Home /
- ЦІКАВЕ
- Деталі
- Категорія: Цікаве
- Перегляди: 755
Борис Лісаневич: українець, який відкрив світу Непал
Калькутту недарма називали другою столицею Британської імперії. Розкішшю своїх палаців вона нічим не поступалася, якщо не перевершувала Лондон. Взимку англійські аристократи приїжджали в Індію, щоб поніжитися на місцевому сонці. Проте скоро джентльменам набридало просто гріти кості. Їм бракувало клубів. А тому в Калькутті клуби почали виростати, наче гриби після дощу. Проте бути їхніми членами могли лише виключно англійці. Очевидно, що така ситуація не влаштовувала місцеву знать. І тут Борис вирішив кинути виклик самому Кіплінгу та довести, що Схід та Захід насправді можуть зустрітися. Місцем цього побачення мав стати придуманий Лісаневичем «Клуб 300».
- Деталі
- Категорія: Цікаве
- Перегляди: 788
Борис Лісаневич: українець, який відкрив світу Непал
Агата Крісті назвала його головним авантюристом ХХ століття, а королева Єлизавета ІІ – своїм найкращим підданим. Журнал «LIFE» теж не шкодував компліментів на адресу нашого співвітчизника та стверджував, що Борис Лісаневич є найвизначнішою пам’яткою Непалу після Евересту. І в цих епітетах немає жодного перебільшення, адже одесит відкрив цю прекрасну країну для всього світу. Біографія Бориса – готовий сценарій для голлівудського блокбастера. Хоча при народженні видавалося, що майбутнє Лісаневича можна спрогнозувати з 100%-ю точністю.
Батько Бориса був генералом, а тому його життєві віхи мали б бути такими: кадетський корпус, військова служба, розумне одруження і спокійна старість...
- Деталі
- Категорія: Цікаве
- Перегляди: 684
Цікаві новини, факти та події з психології і не тільки )
Безмежна влада породжує чудовиськ
Сьогодні ми розповімо вам про Стенфордський тюремний експеримент, один з найвідоміших психологічних експериментів в історії. Дослідження оплатив військово-морський флот США, щоб розібратись, чому виникають конфлікти в їхніх виправних закладах і в морській піхоті.
24-м піддослідним повідомили, що вони методом випадкового вибору будуть призначені на роль в’язня або ж наглядача, і всі добровільно погодилися грати будь-яку з цих ролей за 15 доларів на день (зараз це приблизно 80 доларів) протягом періоду до двох тижнів...
- Деталі
- Категорія: Цікаве
- Перегляди: 654
"Своєю манерою одягатися я спричиняла насмішки оточуючих, але в цьому й полягав секрет мого успіху. Я виглядала не так, як всі. І ще я мала крила. А якщо ти народжуєшся з невеличкими крилами – головне не заважати їм вирости." - Коко Шанель
Влітку 1914 року війна застала Шанель в Довілі. Ніхто не вірив, що в розпал такого чудового літа розпочнеться кривав м’ясорубка. Але не так сталося, як гадалося. Вулиці міста миттєво опустіли, чимало закладів позакривалися. Перед тим як піти на фронт Кепел дав Коко корисну пораду, якої вона послухала і ні разу про це не пошкодувала. Він сказав ні в якому разі не закривати бутік й діяти по ситуації. Французька влада не чекала, що війна протриває більше 6 тижнів, тому вони навіть не здогадалася запастися зимовою формою. Це зіграло на руку Коко. По мірі того, як французькі війська відступали, кількість біженців в Довілі зростала. Також в це місто приїхали тисячі парижан, які вважали, що тут буде легше перечекати бурю, ніж в столиці. Справи Коко пішли вгору.
- Деталі
- Категорія: Цікаве
- Перегляди: 924
Ми запускаємо новий цикл, в якому розповідатимемо про історії успіху великих людей. Дебютним буде матеріал про найвідомішу кутюр’є ХХ століття.
"Коко Шанель казала мені: "Людина-легенда приречена розчинити себе в міфі – і з допомогою цього укріпити міф". Сама вона так і вчинила. Вигадала собі все – сім’ю, біографію, дату народження і навіть ім’я" - Сальвадор Далі
Коко зняла з жінок жахливий корсет, який на її думку, тиснув на тіло та не давав розвиватися мускулам. Шанель вважала, що на настрій людини сильно впливають запахи, і подарувала представницям прекрасної статі парфуми «Шанель №5». До неї чорний колір вважався кольором трауру; вона ж зробила його кольором елегантності, а її маленька чорна сукня посіло почесне місце в гардеробі кожної модниці. Також Шанель зробила популярними коротку стрижку, штани і легке романтичне пальто. Вона завжди дотримувалася свого головного девізу: «Мода змінюється, але стиль – ніколи». Шанель ніколи не створювала колекції лише на один сезон, вона творила на роки. Якось в інтерв’ю вже немолода Коко зізналася французькому кореспонденту, що вперше сказала правду про себе зовсім нещодавно – на прийомі в лікаря. Та додала: «І це я, яка ніколи не говорила правду навіть своєму кюре!»
Останні статті:
- 14груд. Банки, баночний / вакуумний масаж (Статті та інтервю) 2020-12-14
- 01вер. Дратують люди - що робити? (Статті та інтервю) 2020-09-01
- 07серп. Обман і брехня в нашому житті (Статті та інтервю) 2020-08-07
- 19лип. Олена Коссак у ток-шоу "Відверта розмова з Роксоланою Токарською" (Статті та інтервю) 2020-07-19
Зараз на сайті:
На сайті 88 гостей та користувачі відсутні