- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 112
Із сивої давнини людство використовувало вакуумні процедури в лікувальних цілях по всьому світу від стародавньої Греції та Єгипту, до Японії, схожі методи були відомі і на Близькому Сході, і в Австралії. В наш час вакуумна терапія набула різноманітної форми, із застосуванням різних засобів, помпових апаратів тощо, та досліджувалась широко в різних галузях медичної традиційної, нетрадиційної практики та естетичної медицини.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 353
Одним з питань, з якими до нас часто звертаються, є питання роздратування і взаємного дратування. Ми навіть зняли про це відеовідповідь (тільки трошки підвів звук, і це було давно, але головне, що вона є)). В кінці посту є посилання на відео.
Буває, що коли дратує якась людина, то це означає, що вона має таку рису, яка у нас є прихована, про яку не хочемо, щоб дізналися інші. А злимося на цю людину тому, що вона може себе так поводити, а нам не можна цього [чомусь] робити. Схоже, що все ж таки причина роздратування в тому, що людина веде себе не так, як ми очікували, чи не так, як ми собі це уявляємо.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 297
Поговоримо про таке часте явище, як обман. Чим воно для нас шкідливе?
Чому кажуть, що обманювати гріх, не можна, не треба, застерігають нас?
Людина, яка обманює, ставить себе у кращі, легші, порівняно з іншими, умови. Полегшує собі життя за чийсь рахунок. Відповідно, це порушує природній енергетичний баланс самої людини і в неї, рано чи пізно, настане компенсація, через яку цей баланс відновлюватиметься. А самі людині, яка обманює, доведеться чимось відплачувати, жертвувати - у тому розмірі, якій кількості людей була зроблена шкода. Наприклад, хтось обманув, щоб привласнити собі більше за інших, пояснюючи це тим, що він не має, бідний, слабкий, не може працювати на рівні; хтось - щоб мати кращу посаду, більшу заробітну плату, а сам на неї не напрацьовує; хтось - тому що ліниться, любить довго лежати в ліжку, сидіти вдома, нічого не робити, переїдати; хтось має залежності - вживає алкоголь, наркотики, грає в азартні ігри; хтось - бо зраджує - довіру, стосунки, свої слова, свої обіцянки і так далі...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 382
Провідний тренер центру бізнес-тренінгів та психологічного консультування "Ля Телепате", бізнес-леді та психолог Олена Коссак у ток-шоу "Відверта розмова з Роксоланою Токарською". Цікава розмова про те, як сучасній жінці вдається усе поєднувати, про складнощі роботи психолога і депресії у людей як найчастішу причину їхніх звернень, розкриття потенціалу, бізнес, адекватний патріотизм, любов до Батьківщини у складні часи... Про все це та багато-багато іншого - у цій програмі на каналі "Сихів-Медіа". Запрошуємо до перегляду)
Якщо у Вас є власні думки чи побажання щодо питань, які ми озвучуємо - просимо писати нам на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 480
Грамотний маркетинг - запорука успіху Вашого бізнесу. Часто маркетингом називають рекламу, піар, сео тощо, не задумуючись про це самообмеження. Вивчення такого багатогранного і цікавого явища, як маркетинг, ми рекомендуємо починати якнайшвидше і не відходити від цього протягом усієї своєї ринкової діяльності. Зокрема, прочитати книжку тренера нашого центру Олени Коссак про ринкову діяльність та клієнтоорієнтованість (детальніше познайомитись з книжкою та замовити її можна тут).
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 920
Здавна люди грають в ігри. За призначенням, ігри бувають різних типів – навчальні, пізнавальні, розважальні, розвиваючі та інші. За видами, це можуть бути дитячі ігри, які сприяють розвитку уяви та особистості, спортивні, які є не лише розвагою а й відділилися у конкретну індустрію, настільні ігри, азартні, логічні, електронні, рольові, салонні, симуляції, онлайн (за матеріалами Вікіпедії). Звісно, психологія, як одна із передових та тих, які активно розвиваються, наук, просто не може залишатися осторонь ігрового процесу. Проте, в чому суть ігротерапії у психології? Звісно, ігротерапія має багато форм і функцій, ми ж розглянемо одну з них – терапію із застосуванням метафоричних асоціативних карт (МАК).
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 585
Одного дня
Одного дня почалася.... відлига. Це було 24 квітня - день, якого всі чекали і на який надіялись, хоча інтуїтивно вже розуміли, що «далі буде». Далі і було - анонсували наступне продовження до 11 травня. Проте, сонечко вийшло, посвітліло і людям. На вулицях в той день було доволі багато перехожих (всі на відстані, звісно, і 80% у масках), але ішли вони не з заклопотаними лицями, а просто прогулювались, ніби провітрювали себе після довгого застою. Он пробіг тато у масці, наздоганяючи доньку на самокаті (у масці теж), он старша подружня пара (у масках), а ось трійко молодих людей (двоє з них у однакових масках, що вказувало на пару), а ось вже більш сміливі люди без масок, але теж на дистанції. Від того дня і щодня почало відбуватися (хвилями) якесь поступове послаблення...
Хвилями це виглядало так: вийшло сонце - людей на вулиці висипало більше і все менше - з дня на день - з них у масках; зайшло сонце - людей менше, проте масок не більшає. У телеграм прийшло повідомлення від А. Садового (мера Львова) - будемо просити Кабмін поступово послабити міри. І в той же день - під Львовом у Давидові спалах ковіду. Ішла коло трамвайної зупинки - там стояли люди в чорній уніформі. Трамвая не було. Поки дійшла до наступної, приїхав трамвай - звідти ці люди в чорному вивели якусь молоду дівчину і щось там їй «втирали»... Невже штраф?
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 635
Тим часом....
А тим часом божевілля розповсюджувалось. Розповім вам один неприємний факт, що трапився зі мною одразу по Великодню. Я закрила квартиру та викликала ліфт. Була в той час без маски, так як маску одягаю, як і сказано, у громадських місцях. У руках тримала два термоси (менший і більший) та зв‘язку ключів. Ще поки ліфт був наверху, почула, що туди хтось зайшов. Інтуїтивно мені захотілось в нього не сідати, проте все відбувалось дуже швидко і мозок просто не встиг ще дати команду тілу, як переді мною розкрились двері ліфта. У ньому стояла висока жіночка невизначеного віку - уже кілька років тому я перестала розрізняти людей по віку відносно себе - не можу визначити, хто за мене старший, а хто молодший. Ця ж наче таки була старша. У масці і гумових рукавичках. Я усміхнулась і кажу - доброго дня, візьмете мене до себе? Вона щось там мугикнула і я зайшла в ліфт, ставши спиною до неї. Вона така - ви маску не одягаєте? Я кажу - не встигла ще одягнути, я ж не думала, що у ліфті хтось буде. Вона знову щось мугикнула, вже більш нервово. Я одягнула і кажу - не переживайте, я не заразна.... А вона, така вже з явними істеричними нотками у голосі, викрикнула - ви плр-тест нині вже встигли зробити???!!! Я промовчала, бо ліфт вже приїхав. Якомога швидше я покинула його, але почула, що панічна жіночка ця, трохи затримавшись, почала бризкати у ліфті, а потім швидко вийшла вслід за мною і бризкала наче мені на спину :) тобто, вона швидко йшла і оббризикувала навколо мене повітря, стіни, усе... ))) Може, це звучить трохи смішно, але мене ця ситуація роздратувала. Я була зла ще деякий час, а вчора ввечері, заходячи у під’їзд, відчула, що ручка дверей мокра.... Це було гидко, та консистенція рідини була такою, як вода, тож я наважилась її понюхати - так, це був він. Антисептик.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 573
Нині - Страсна п’ятниця, погода доволі гарна. Люди мали би бути радісними (через погоду) і в очікуванні або у роздумах (через саму суть свята та його сакральне значення для людства). Натомість, нині вони особливо злі і понервовані. Подратовані. Машин доволі багато, перш за все неадекватність соціуму (її хвилі) видно через зміну поведінки водіїв. Бувають дні, коли водії адекватні, а бувають і коли зовсім ні. Так-от, цих «зовсім ні» - все більше і все частіше протягом останнього місяця.
Втім, є і позитив. Якщо з людиною (незнайомою або малознайомою) таки відбувається контакт, він стає дуже емоційним, значно більш емоційним ніж це було у період До.
До.
Зараз з’являється ряд відео, знятих нібито ДО. Але опублікованих - з технічних причин - після. Не знаю, як я до них ставлюсь, але принаймні одна людина для мене трохи авторитетна - чоловік, відомий у езотеричних колах під псевдо Рао Кріом, який казав, що рік 2020 буде дуже важким у багатьох планах. До кінця дивитись відео я не стала...
Під час.
Вижити під час карантину. Вижити під час карантину. Вижити під час карантину. Вижити. Під. Час. Карантину.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 572
Як все відбувалось.
У нас вважають, що краще одразу пригнітити людей, щоб часом їм не захотілось проявити своє невдоволення. А найпростіший спосіб пригнічення - це залякати. І от, тих з нас, хто досі не позбувся такого шкідливого для психіки явища, як зомбоящик, почали опрацьовувати одразу. Страхітливими картинками неперевіреного походження (згодом визнаними фейками), постійно зростаючим числом жертв (фактично, смерті у прямому ефірі), страшними прогнозами та постійними тривожними повідомленнями. Сидячи в чотирьох стінах та безперервно споживаючи цей брудний, травматичний інформаційний потік, вже в перший тиждень багато із нас отримали ударну дозу стресу. А тим часом обмеження тільки наростали: - на роботу не ходити, - у транспорті не їздити, - по вулиці не ходити, - на прогулянку не ходити, - з людьми не спілкуватись, - по можливості з дому не виходити. Найгірші обмеження придумали для людей 60+, що для мене, як для людини 30+ не виглядає таким далеким та захмарним, та й батьки мої й багатьох моїх друзів вже за цією позначкою (проте є здоровими, адекватними людьми і взагалі незрозумілий саме цей віковий поріг): з дому виходити максимум на 2 км двічі на тиждень тільки в магазин. На щастя, бунтівний дух у нас ще не загас, та й підживлюється раз на десять років (локально - чи не щороку), тож і люди не особливо хотіли точно дотримуватись принципів, і правоохоронці не спішили їх/нас ловити. А от ті, кому таки виписали штрафи, пішли в суди, де останні були визнані неправомірними...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 825
До.
До карантину все свідчило про те, що щось піде не так... навіть у внутрішньому чаті компанії я написала 12 березня - світом шириться криза, заощаджуйте гроші хто як може. Загалом, від початку року кілька разів траплялися якісь знаки, які я трактувала негативно. До слова, у «знаки» я вірю, навчилася, чи то наловчилася «зчитувати» їх після прочитання книжки Паоло Коельо «Алхімік».
Добре, раз ми про все говоримо, так і бути - розповім :) Як ними користуватись і як правильно цей процес налаштувати... Для початку, потрібно задатись ціллю - навчитись бачити знаки без сильного бажання не вийде. Тобто, сам по собі цей навик не вмикається, принаймні, я про таке не чула. Далі, потрібно взяти два камінці різного кольору, але одинакової (чи практично одинакової) форми та невеличкий мішечок. Щоразу, задаючи собі питання у форматі отримання відповіді «так-ні», відслідковувати свої внутрішні відчуття та співставити із результатом, показаним нам камінцями (яку відповідь ми витягнули) та реальним життєвим результатом.
Тренуватись потрібно на звичайних щоденних ситуаціях, як-от - чи приїде маршрутка номер такий-то, чи буде падати дощ, чи закінчиться вдало така-то ситуація (якась проста, не драматична і не доленосна), чи є у холодильнику молоко у достатній кількості :)? Тощо :)
Коли ви побачите, що все частіше внутрішнє чуття стає правдивим, то від камінців відмовляєтесь і працюєте винятково із «внутрішнім голосом». Далі поступово переходите на більш складні ситуації. Внутрішнє чуття спрацьовуватиме і без Вашої ініціативи та одного дня почне Вам суттєво допомагати, проявляючись навіть без запиту з Вашої сторони...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1370
Кілька слів про КСТ.
Краніосакральна терапія - напрям мануальної терапії та остеопатії. Ним займається колега нашого центру фізичний терапевт (мануальний терапевт, масажист-натуропат) Данило Мудрий (за уточненнями звертайтесь до нього на приватну сторінку).
Краніосакральна терапія (краніальна остеопатія) безболісний і безпечний метод, здатний відновити здоров'я пацієнта у багатьох випадках.
Краніосакральна терапія («cranium» — череп і «sacrum» — крижі) — це лікування цілісного організму шляхом мануального впливу на краніосакральну систему через нормалізацію краніосакрального ритму. Достатньо молодий, проте ефективний і перспективний напрям альтернативної медицини.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1092
Клієнт – це не просто пересічна людина. І категорично не рекомендується розглядати його як звичайну людину. Вам не слід намагатися влізти Клієнту в душу, розкрити його психотип, визначити його плюси й мінуси, тип темпераменту, акцентуацію характеру, політичні вподобання й релігійну приналежність. Особисте середовище Клієнта повинне залишатися для Вас своєрідною забороненою зоною. Вас має цікавити винятково сфера його інтересів та вподобань, дотична до Вашої діяльності. Кожен Клієнт, що зайшов чи звернувся до Вас очікує найкращого рівня сервісу. Звісно, отримання його – ідеальний варіант, але, на жаль, в українських реаліях він зустрічається так само «часто», як на полицях радянських магазинах з’являлися делікатеси. Пам’ятайте, що завжди запам’ятовується перше слово. Тому варто дуже ретельно поставитись до першого контакту. Фактично, нині продажі стали особливою технологією, без знання якої досвідчений покупець тебе одразу розкусить.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 849
Все частіше потреба піти до психолога чи поговорити з психологом з’являється і на теренах нашої держави. В той час, як інші країни давно, спокійно і залюбки користуються послугами психологів та психоаналітиків у нас простіше сходити до ворожки, до «бабки», екстрасенса, знахаря чи ще до когось. У кращому випадку це нічого не дасть (звісно, окрім витрати грошей), у гіршому – а це якраз трапляється найчастіше – зовнішні прояви проблеми на деякий час будуть приглушені, що створює враження у людини, неначе все пройшло. Втім, через деякий час, все повертається назад, часто у ще гіршій формі, - адже питання не вирішується а лише затихає на певний період...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 819
Один з найвідоміших методів використання продакт-плейсмент (РР) був задіяний на відкритті 19 сезону легендарного шоу Опри Уінфрі. 11 попередньо вибраних щасливчиків могли виграти новий автомобіль. Темою цього шоу були «найбільш сміливі мрії», і 11 переможців які по-справжньому пищали від захоплення, можливо, дійсно відчули, що їх мрії втілилися в реальність, коли Опра вручили їм ключики від новеньких «Pontiac G6». Після того як буря захоплення дещо вщухла, ведуча повідомила ще одну прекрасну новину. «Гості студії зараз отримають подарункові футляри, в кожному третьому з яких лежатимуть ключі від нового «G6». Після того як Опра порахувала до трьох, й папір та стрічки були викинуті геть, глядачі з’ясували, що Уінфрі їх надурила. Проте це їх не розчарувало, адже всі вони стали власниками нового авто.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1046
Продакт-плейсмент (англ. product placement, дослівно: – «розміщення продукції» або «прихована реклама») – рекламний прийом, який полягає в тому, що реквізит у фільмах, телепередачах, комп’ютерних іграх, музичних кліпах або книгах має реальний комерційний аналог. Зазвичай, демонструється сам рекламований продукт, його логотип або згадується про його хорошу якість. У квітні 2006 року Broadcasting&Cable озвучив статистику, згідно з якою, дві третини рекламодавців використовують продакт-плейсмент (РР), 80 % якого припадає на телепрограми. В PP прийнято виділяти кілька головних складових: джерело (компанія-замовник), типи і види PP, канал (компанія-замовник), отримувач (цільова аудиторія вибраного каналу).
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 910
Перед тим, як почати занурюватися у таку складну і (може трохи) безнадійну тему залучення нових Клієнтів, хочемо нагадати основну річ, на яку нині варто робити акцент – як коректно діяти? Підприємці, управлінці, керівники та інші відповідальні у бізнесі люди ставлять собі це запитання кожного дня, але не завжди отримують відповідь. А все тому, що нашому логічному мисленню так простіше – дивитись у перевірені часом методи роботи з ринком, методи продажів та й загалом методи мислення. А ми з вами живемо у третьому (!) тисячолітті, коли все працює трохи інакше, ніж це було ще зовсім недавно.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 789
На початку 1984 року в каліфорнійське агентство Chiat/Day звернулася фірма Apple, яка хотіла прорекламувати свій новий продукт ПК «Macintosh». Відповідальним за просування цього товару був деякий Стів Джобс. Він хотів зробити приголомшливу рекламу. Стів, як завжди, ґрунтовно підійшов до роботи. Реклама мала бути поставлена під час найрейтинговішої трансляції в США – фіналу за звання чемпіона національної футбольної ліги (Super Bowl). Продюсером ролика став легендарний режисер Рідлі Скотт, який вже встиг зняти такі блокбастери, як «Чужий» та «Той, хто біжить по лезу». Англієць мав приготувати вишукану страву, яка б задовільнила смаки 96 мільйонів людей, які того дня зібралися біля блакитних чи яких там екранів. Потенційними клієнтами були всі телеглядачі, які тоді вирішували майже гамлетівське питання: «Купувати чи не купувати персональний комп’ютер».
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1133
Олена Коссак: «По вірі Вашій буде дано...»
Засновник і керівник тренінгового центру «Ля Телепате» Олена Коссак - про те, чому керівникам малого та середнього бізнесу важливо працювати над собою, про стратегічне планування і ефективний тімбілдінг.
- Олена, як ви прийшли в сферу тренінгів?
Я була викладачем, писала дисертацію і планувала займатися тільки наукою. Продажі тоді здавалися мені чимось досить нецікавим і далеким...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 909
Саме це ми, мабуть, найчастіше чуємо під час консультацій від керівників усіх рівнів. Люди, психотипи, навантаження, проблеми, конфлікти, сварки з клієнтами, притирання у колективі… Здається, цей список можна продовжувати безконечно. Втім, усі ми маємо пам’ятати, що взяли на себе ношу, цю відповідальність, і кому, як не нам її нести?
До речі, так зване часте «емоційне вигорання працівників», на яке так часто скаржаться керівники…. Вони ж самі часто і спричиняють. Не створюючи для колективу сенси їхньої роботи, а зливаючи ще і на них свою долю негативу «щоб неповадно було»...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1091
Усі керівники бізнесу, власники та відповідальні особи хоча б раз в житті стикались із такою проблемою, як негативні емоційні прояви (аж до травматичних для особистості) у процесі роботи. За наявності на ринку великої кількості різноманітних тренерів та бізнес-тренінгів по Львову та загалом по Україні, вони намагаються отримати додаткові знання та практичний досвід, як на це впливати, проте далеко не завжди воно так виходить...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1159
Під час проведення тренінгів та загалом у процесі тренінгової діяльності, ми стикаємося із однією з найчастіших проблем – проблемою перетворення групи людей у колектив, а також із мотивацією кожної конкретної людини до відчуття інших учасників, до їхньої роботи як команди.
Розпочнемо з того, що коли ми над колективом не працюємо, стосунки між його учасниками встановлюються у довільному порядку, базуючись в основному на особистому домінуванні. Тренінги при цьому не завжди і допоможуть – адже люди вже між собою про все «домовились», і міняти нічого не збираються. А все тому, що дану ситуацію простіше попередити, ніж потім виправляти. Для початку, варто окреслити – що вирізняє колектив серед інших груп людей?
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 896
Для усвідомлення і прийняття правил ефективної ринкової комунікації, продавцю варто подумати в іншому ключі над бізнесом і тим, на що він тратить свої зусилля щодня. Пропонуємо розглянути кілька пунктів, на які ефективний продавець повинен переорієнтувати свій світогляд, перебуваючи на ринку.
Отже:
1. Будь-який бізнес виходить на ринок з однією єдиною метою – отримання прибутку, у довгостроковому періоді точно, а у короткостроковому - бажано. Все решта – емоції та необізнаність суб’єктів бізнесу.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 2498
Мабуть Ви вже помітили на нашому корпоративному календарі заходи під назвою "Дихання по Бутейку" і думаєте - що воно таке і яким боком воно до тренінгів по бізнесу?
Запитуєте - відповідаємо :)
Ще давніше ми дослідили ключові риси успішних людей
Серед них немає більш чи менш важливих - вони усі одинаково мають бути присутні для досягнення успіху. І одна з них - здоров'я. Оскільки наш центр надає всесторонню підтримку бізнесу, ми вирішили, що тема покращення стану свого здоров'я без ліків була б цікава не лише для успішних людей сьогодення, але й для всіх інших хто хоче досягти такого самого результату...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1017
Представляємо Вашій увазі цікаву та пізнавальну статтю за авторством практикуючого юриста, дослідника та публіциста, співкерівника Національної Академії Наукового Розвитку а за сумісництвом - бізнесмена та директора юридично-консалтингової компанії ""Ло Крафт", - Віто Надашкевича, - читайте і насолоджуйтесь))
Думаю, усім відома історія з маркетинговим провалом Лади в Фінляндії. Існує версія, що сама марка була розроблена спеціально для експорту з СРСР. «Лада» – слово милозвучніше ніж «Жигулі» й не асоціюється з «жигалом». Та хто ж міг подумати що на фінській це слово означає халабуду. А хто ж захоче купити автівку з такою назвою й бути об’єктом кепкувань знайомих? Нещодавно історія мала своє продовження...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 836
"Ля Телепате" - центр бізнес-тренінгів для керівників та власників бізнесу щиро вітає всіх з минулим Новим роком та Різдвяними світами і бажає щастя, достатку та Божого благословення.
Але свята на те і свята, аби відпочивши з новими силами ринутись на досягнення професійних та особистих вершин, досягнення нових цілей і нових здобутків)
Отже. З 1-го лютого 2018р. розпочинається новий тренінговий сезон в "Ля Телепате". Тренінги відбуватимуться за звичною схемою - що два тижні у четвер, із 17.00 до 20.30. По закінченню усі учасники отримають персональні сертифікати, що підтверджуватимуть отримані саме ними знання та навики.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 945
Можна сидіти в очікуванні зими, кризи, інфляції і думати, як то все пережити, а можна зайнятися прокачкою себе і свого бізнесу. 26 жовтня – у четвер – ми стартуємо цікавий і насичений тренінговий курс для власників бізнесу та керівників усіх ланок.
Методики, які ми пропонуємо, перевірені на практиці і легко застосовуються в ринкових умовах. Оскільки місія нашого тренінгового центру «Ля Телепате» - перехід України в ряд розвинених держав на основі розвиненого малого і середнього бізнесу – ми готові працювати понаднормово і навіть 24/7 для підтримки наших відвідувачів.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1189
Продавцеві, що прагне досягти успіху, варто засвоїти кілька правил:
- З Клієнтом ЗАВЖДИ треба вітатися і прощатися першим (!)
- Клієнт рідко знає одразу, що йому потрібно, і він має на це право(!);
- Клієнт не зобов’язаний підстроюватися під зручні продавцеві умови – темп розмови, обставини розмови, наявний скрипт продажу;
- Клієнт продавцеві взагалі нічого не зобов’язаний, окрім грошей після завершення укладання угоди купівлі-продажу на погоджених умовах;
- У Клієнта є особисте середовище, в яке не можна лізти тільки тому, що продавець наче б то хоче покращити обслуговування (одного разу у магазині дорогої косметики по догляду за тілом Lush продавчині вголос між собою у моїй присутності обговорювали ступінь жирності мого волосся);
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1446
Ми проводимо тренінги по продажах. У 21 столітті продажі - це технологія, без опанування якої Ви не маєте права називатись професіоналом. Тобто, Ви будете продавати, але неефективно, вчитись на своїх багаточисельних помилках, ставати на граблі, ітд, ітп. Оскільки кожен з нас значно більше часу на ринку є власне покупцем а не продавцем, то може легко згадати безліч прикладів поганого обслуговування і одиниці нормального. Чому ж так стається? Здавалось би, закони ринку і конкуренції мали б самі вирівнювати цю ситуацію і на ринку процвітали б грамотні продавці та не росли б дилетанти.
Проте тут не враховується один факт - менталітет. У нас, носіїв пострадянської психології, менталітет працює таким чином, що погане обслуговування серед ряду продаців вважається НОРМОЮ, і самі ж клієнти до цього ставляться з розумінням. Тобто, тобі хамлять, але ти і далі "голосуєш гривнею" - все одно купуєш...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 2073
"Конфлікти - зло", "конфлікти - необхідність", "конфлікти - конструктив", "у суперечці з'являється істина" ітд - Інтернет рясніє рецептами і порадами. Як діяти керівнику у конфліктних ситуаціях? У чому ж їх раціональне зерно для Вашого колективу?
Почнемо з того, що конфлікти виникали, виникають і виникатимуть завжди. Мають вони під собою як раціональну, так і емоційну основу. Попри те, що психологи кваліфікують конфлікти як необхідність, ми - практики бізнесу - маємо на них геть інший погляд...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1201
Підходить кінець такого нелегкого і сумбурного 2016 року, який подарував нам багато суму і радості, падінь і злетів, розчарувань і нових можливостей. З цієї нагоди ми хотіли б зробити невеликий підсумок наших спільних досягнень і окреслити те, куди ми далі рухатимемось. У 2016 році центр бізнес-тренінгів "Ля Телепате" провів 39 групових тренінгів, 27 корпоративних і 28 індивідуальних. Разом це 94 тренінги, або не менше 282 годин, адже мінімальний тренінг триває 3 години...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 998
Настав холодний зимовий темний час. Хочеться довго спати, багато відпочивати, а то й взагалі не виходити з дому :)
Менеджери та керівники звертаються до нас із запитанням - як отримувати мотивацію кожного дня, та ще й так, щоб робота не перетворювалась в рутину і приносила задоволення. І бажано, щоб іще при цьому зростали (чи принаймні не спадали!) ентузіазм та захоплення.
Всупереч популярній думці, що мотивацію можна отримувати із джерела зовні (будь-якого, чи то заробітна плата, чи то коуч, тренер, чи дружній колектив) - левова частина мотивації людини знаходиться в ній самій - в її внутрішніх установках та переконаннях. Грубо кажучи, при відсутності віри, мотивувати людину стає практично нереальним.
Також вагомим є той факт, що людина не може бути одночасно позитивно- і негативномислячою. Вона може вдавати з себе позитивну, але в реальності залишатись негативною і цим насичувати усі свої думки та вчинки. Життя міняється, самопочуття міняється і часто трапляється таке, що позитивна людина внаслідок пережитих якихось подій чи емоцій - стає негативною. У чому це проявляється? Є кілька критеріїв...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1504
При переході до ринкової економіки, поступо з'явився і почав зростати попит на працівників, яких раніше називали "кадровиками", і які займалися працевлаштуванням працівників, веденням документації та нарахуванням заробітньої плати. Проте з часом менеджмент підприємства змінився і постала потреба у працівниках іншого типу. Нині це люди однієї з найпрогресивніших професій, які скоро на теренах України користуватимуться великим попитом, а називають їх коротко "HR" ("human resources"), або управлінці людським ресурсом...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1306
1. Коли маркетолог працює - це непомітно, адже всі мають що робити, зайняті, треба виконувати роботу вчасно. Коли він перестає працювати - це одразу відчувається - клієнтів нема, замовлень нема, роботи нема.
2. Маркетолог - новий лідер підприємства у напрямку найбільш ненормованої та нестабільної роботи після директора.
3. Його робота не пов'язана напряму із виготовленням продукції чи послуги, але якщо він перестане її виконувати - продукцію чи послугу не треба буде більше робити, бо через порушення збуту її ніхто не буде купувати.
4. Сайт, соцмережі, адвордс, клієнти, реклама, демотиватори, брендинг, позиціонування, продажі, дзвінки, розсилка, дослідження, моніторинг конкурентів, збільшення надходжень на підприємство - ці всі речі робить маркетолог. Щодня. Одночасно :)
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1103
Наш тренінговий центр займається питаннями грамотного послідовного ведення ефективного бізнесу на основі маркетингових засад і впровадження збалансованої системи менеджменту. Усі наші статті та публікації на цьому сайті та інших наших ресурсах стосуються у якійсь мірі саме цих питань. Проте до нас приходять різні відвідувачі, звертаються за індивідуальними консультаціями, тож ми вирішили розкрити та висвітлити наш погляд на ще одну популярну нині проблему - самотність дорослих, реалізованих жінок.
До речі, ви помітили, що чоловіки проводять просвітницькі тренінги для жінок, а жінки для чоловіків - ні? :) Як думаєте, чому це так? :)
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1119
Зараз побутує мода на "успішність". "Успішні" мами, "успішні" бізнесмени, "успішні" студенти, "успішні" фрілансери, "успішні" стартапери, об'єднання "успішних" людей ітд ітп. "Неуспішність" спримається як слабкість і дефект. "Неуспішний"(з точки зору суспільства) - буде позбавлений уваги, суспільного статусу, поваги, визнання.
"Успішні" сяють посмішками і розсипають навколо себе такий же ореол. На противагу ж їм постає інша частина натовпу - люди з начепленими гримасами похмурості і презирства. Ці не переймаються успішністю чи реалізованістю, у них головне - створити образ і далі вже підтримувати його всіма силами не залежно від наповненості - є вона чи нема. Цей образ вони гордо несуть на собі протягом перебування поза рідними стінами і використовують для захисту, нападу на випередження ти інших маніпуляцій.
Ось два основних тренди популярних в українському суспільстві моделі 2016 року.
Який із цих трендів є адекватнішим і ближчим людській природі?
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1099
Сьогодні центр бізнес тренінгів "Ля Телепате" загалом, та провідний тренер центру Олена Коссак зокрема, отримали ще одну нагороду - на цей раз - за активну участь та допомогу в організації рекреаційного проекту "Genesis" та проведення серії мотиваційних тренінгів для військових, що повернулися з зони АТО.
Нагадаємо, що організатором рекреаційного проекту "Genesis" для тих, хто брав участь в АТО та повернувся додому, є громадське об’єднання «Свербивус». Основною метою програми є реабілітація військових, що брали участь в АТО та створення для них можливості соціальної та психологічної реадаптації в умовах повернення до мирного життя. Центр бізнес тренінгів "Ля Телепате" практично з самого початку активно включився в роботу програми і провів не один тренінг з військовими допомагаючи їм повернутися до повноцінного мирного життя.
Дізнатись більше про "Genesis" можна на сайті ГО "Свербивус", а відгуки про проект почитати на сайті ЛМР.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1354
Кілька років тому просторами соцмереж ходив популярний мем - барвиста марка з петриківським півнем і підписом: «Я українець! Я не хочу нічого робити - я хочу пишатися!». Аналізуючи зараз тодішній інформаційний простір, розумієш - передвісників Майдану було багато, вони буквально супроводжували події, у тому числі й менші Майдани (мовний, податковий), - і відображали власне суть викривлення реальності у якій ми жили. Та що би там не казали нереалізовані песимісти, - змін таки відбулося багато...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1231
З 22 по 26 травня на базі пансіонату «Славський», що в смт. Славське відбувся черговий етап проекту "Genesis", покликаного допомогти у фізичній та психологічній реабілітації українських вояків - учасників АТО.
Уже втретє центр бізнес-тренінгів «Ля Телепате» та тренер Олена Коссак проводять для учасників цієї програми розвиткові тренінги на тему особистого розвитку та вирішення внутрішніх проблем. Цього разу основним мотивом тренінгів стали питання мотивації та самомотивації і використання цієї неймовірної сили задля власного розвитку, бо найважливіше для тих, хто повернувся зі Сходу – знайти опору у мирному житті.
Організатором рекреаційного проекту "Genesis" для тих, хто брав участь в АТО та повернувся додому, є громадське об’єднання «Свербивус». Основною метою програми є реабілітація військових, що брали участь в АТО та створення для них можливості соціальної та психологічної реадаптації в умовах повернення до мирного життя.
Дізнатись більше про проект "Genesis" можна на сайті ГО "Свербивус", а відгуки почитати на сайті ЛМР.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1487
Сьогодні гостем нашої рубрики "Інтерв'ю з успішними людьми" став успішний бізнесмен, один з керівників та засновник компанії "SURFACE UKRAINE" - Микола Вороненко
(Розмовляла Олена Коссак)
ОК: Доброго дня, Миколо, раді вас бачити.
МВ: Добрый день Оленка! Я тоже рад Вас видеть.
ОК: Розкажіть про себе, свій бізнес. Що стало поштовхом до його започаткування?
МВ: Я родился и вырос в Белоруссии, в маленьком городе Пинск, поскольку моя Мама родом со Львова, решил подбить её вернуться в родные края. Уже тогда я понимал, что маленький городок в Белоруссии не даст мне больше, чем зарплата на каком-нибудь производстве. Мы продали квартиру, поменяли гражданство на Украинское, теперь надо было с чего-то начинать…. Ничего лучшего, чем возить Белорусские костюмы для наших очаровательных Женщин, придумать не смог. Был долгий тернистый путь набивания шишек, где я учился продавать самому капризному покупателю, это Женщине!!! Когда конкуренция стала зашкаливать, а заработки уменьшались, я понял, что этот вид дохода себя изжил...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1543
Центр тренінгів «Ля Телепате» весь свій час – в спеку, дощ і холод, 365 днів на рік, 24/7) - присвячує підтримці та просуванню українського малого та середнього бізнесу. Проте, окрім цього, ми ще займаємося і підбором персоналу. За роки роботи у нас накопичився немалий досвід у цьому нелегкому процесі, яким ми і хотіли б з Вами поділитись, ну і, звісно, допомогти знайти ідеальну роботу саме для Вас :) Скажете, - неможливо? Тоді поїхали :)
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1835
Сьогодні в гості до нашої рубрики "Інтерв'ю з успішними людьми" завітав Анатолій Мельник - успішний бізнесмен, засновник мережі клінінгових центрів "Універсальний Прибиральник"
(Розмовляла Олена Коссак)
ОК: Доброго дня, Анатолію ) Ми раді, що ви до нас завітали ) у нас аж стало світліше і чистіше )
АМ: Доброго дня і вам :). Щиро дякую за запрошення. Тут дуже затишно і тепло.
ОК: Розкажіть трішки про себе, про свій бізнес. Як Ви прийшли до ідеї організації саме клінінгової компанії?
АМ: Маю двох чудових донечок 2 і 5 років, люблячу дружину й Універсальний Прибиральник. Ідея прийшла в 2004 році, спонтанно, як і більшість ідей, у вигляді простої назви "Універсальний Прибиральник"; вона мені дуже сподобалась і занотував її як ціль на майбутнє. Хоча достеменно не уявляв, що, коли і як це буде реалізовуватись. Просто занотував...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 2201
Пострадянське суспільство, у якому ми живемо, успішно перейняло і несе далі, після чверті століття від закінчення срср, його морально-психологічну спадщину. Одним із таких "скарбів" є явище, яке називається стереотипністю мислення.
Оскільки ситуація, у якій ми жили, була у великій мірі ілюзорною, тяжко вдавалося здійснювати об'єктивні судження про оточуючий світ. Нам на допомогу приходили стереотипи, володіючи якими ми могли з більшою ймовірністю зрозуміти якусь людину, її положення, роль групи людей, певне явище, подію тощо. Велику роль у формуванні стереотипів відіграло суспільне мовлення через засоби масової інформації - візуальні, слухові, друковані...
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1385
Сьогодні в гостях у нашої рубрики "Інтерв'ю з успішними людьми" Валерій Мількін - музикант, творча особистість і по сумісництву воєнний, що добровільно приєднався до лав захисників Батьківщини та брав участь в АТО на сході України
(Розмовляла Олена Коссак)
ОК: Доброго дня, Валерію,
ВМ: Доброго дня і Вам.
ОК: Розкажіть трішки про себе - чим Ви займалися до того як пішли на фронт?
ВМ: До війни я працював дизайнером меблів та художніх вітражів на одній меблевій фірмі. Грав на барабанах у двох львівських рок-гуртах.
ОК: Що змусило Вас змінити барабан на автомат ("ліру на меч")?
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 2652
Сьогодні в гостях у нашої рубрики "Інтерв'ю з успішними людьми" Наталія Витрикуш - успішна жінка, педагог-новатор і директор дитячого садочка "Барвінок"
(Розмовляв Тарас Приведа)
ТП: Розкажіть, будь-ласка, трішки про себе
НВ: Я називаюся Наталія Витрикуш, на сьогодні – дружина, мама двох дітей та бабуся трьох онучок, завідувач дошкільного закладу «Барвінок». За освітою – вихователь ДНЗ, вчитель початкового навчання, Монтессорі-педагог. Фах здобула навчаючись у Львівському педагогічному училищі №1, Тернопільському Національному Університеті ім..В.Гнатюка, Мюнхенському Вільному Університеті. Є учасником(разом з колективом)всеукраїнських проектів «Інклюзивна освіта» та «Лего-Україна». Стаж роботи на педагогічній ниві – 33,5 років.
ТП: Як Ви можете охарактеризувати себе в двох словах?
НВ: Наполеглива, працьовита
ТП: У чому плюси і мінуси роботи директором дитячого садочка?
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 2652
Сьогодні в гостях у нашої рубрики "Інтерв'ю з успішними людьми" Юрій Чопик - музикант, бізнесмен. власник і засновник мережі "Кава на шпацер".
(Розмовляв Тарас Приведа)
ТП: Розкажіть нашим читачам трохи про себе.
ЮЧ: За освітою я трохи «технар» (закінчив львівський технікум радіоелектроніки), трохи філолог (українська філологія Львівського держуніверситету). Проте мій трудовий досвід роботи за отриманими спеціальностями зовсім невеликий.
Однієї чверті роботи вчителем української мови у школі вистачило, щоб зрозуміти: це не моє. Далі приблизно рік роботи літредактором у львівській щоденній газеті «Поступ» і кілька місяців обов’язків відповідального редактора у видавництві «Кальварія». Паралельно з цим було ще багато років занять музикою у ролі акустичного гітариста групи «Мертвий півень».
Досвід роботи у видавничій сфері, бажання реалізувати творчі ідеї та здобути фінансову незалежність привели до того, що у 2001 році ми разом з разом з поетесою Мар’яною Савкою (теперішнім і незмінним головним редактором) заснували «Видавництво Старого Лева», директором якого я був до 2012 року.
ТП: А як Вам прийшла ідея організувати мережу «КАВА НА ШПАЦЕР»?
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1104
У період Великої депресії у США, в час глобального духовного і матеріального занепаду, з метою подолання кризи вченими та політологами було сформовано новітню ідеологічну доктрину загальнонаціонального суспільного розвитку. Так з’явилася славнозвісна American Dream. Безумовно, дехто назве її маніпулятивним інструментом, що, в принципі, цілком відповідає дійсності – але тут варто зрозуміти, що саме на той час він був дуже і дуже потрібен. Поступово American Dream укорінилась в суспільній свідомості і стала національним здобутком, яким і нині користуються мільйони американців. Патріотів-американців.
Якою ж є Українська Мрія і чи існує вона в принципі? Успішний процвітаючий українець в успішній процвітаючій Україні – хто він?
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1736
У процесі роботи центру тренінгів «Ля Телепате» ми вивчаємо наших відвідувачів, а особливо успішних людей. До речі, вони залюбки діляться секретами успіху. Успішні люди зазвичай дуже доброзичливі і завжди готові поділитися з тими, хто шукає чи запитує.
Отже, наші топ-5 рис успішних людей:
1. Стратегічне мислення.
Люди із стратегічним мисленням живуть не цією хвилиною, а майбутнім баченням результату. Тому з деякими людьми вони просто не спілкуються - не хочуть витрачати час на заздалегідь приречені ідеї. Вродженого стратегічного мислення нема ні у кого, але деякі люди навіть до зрілого віку не можуть його у себе виробити і живуть одним днем та короткими проектами.
Як розвинути стратегічне мислення?
- займатися інтелектуальною діяльністю
- багато читати
- вивчати історію
- вивчати політологію
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1820
Сьогодні в «Ля Телепате» інтерв’ю з Василем Шпиляком, - успішним молодим чоловіком, бізнесменом, автолюбителем і просто хорошою людиною)
(Розмовляв Тарас Приведа)
ТП: Доброго дня. Для початку розкажіть в кількох словах про себе та свою роботу
ВШ: Я працюю в проектно-монтажній фірмі, яка займається інженерними мережами - опалення, вентиляція, кондиціонування, котельні а також є напрям виготовлення та встановлення металоконструкцій. В мої обов’язки входить підготовка пропозицій, переговори з клієнтами та технічний нагляд за виконанням робіт. Маю інженерну освіту. закінчував Львівську політехніку.
ТП: У чому ж основні плюси і мінуси Вашої роботи?
ВШ: Плюси - зустрічі з новими людьми, буваю на багатьох виробництвах. Мені цікаво дізнаватися як виготовляється різна продукція… А щодо мінусів.. Напевне, багато різнопланової роботи та відсутність вузької спеціалізації.
ТП:Як до Вас прийшов перший успіх?
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 2185
Сьогодні у наші й рубриці «Інтерв'ю з успішними людьми» керівник декількох різнопланових комерційних проектів, фахівець-маркетолог а також успішна жінка і мати – Олена Анатійчук.
(Розмовляв Тарас Приведа)
ТП: Розкажіть трішки про Вас та про Вашу роботу?
ОА: Я мама, дружина, донька, а також я маркетолог за освітою та за покликанням. Однак свого покликання зрозуміла не відразу, оскільки на початку двохтисячних в Україні мало, хто міг відповісти на питання, що таке маркетинг та для чого він потрібен. Після 5 років навчання у ВИШі, починала свою кар’єру як менеджер з реклами. Однак, зрозуміла, що отриманих знань недостатньо і подалась у світ) на навчання та роботу в Англію. На початках там працювала як різноробочий, однак, на мою думку досить швидко – 3 місяці, отримала підвищення до менеджера відділу промоцій, тоді аналітиком в одній з найбільших авіакомпанії Європи Lufthansa. Після майже трьох років закордонного життя, за сімейними обставинами повернулась в Україну і почала будувати кар’єру з початку. Так мій професійний шлях пройшов через ПР менеджера, менеджера з реклами, маркетолога, керівника відділу маркетингу та з рештою я зупинилась на маркетингу. Ось вже більше 10ти років слідую обраній дорозі, змінюючи лише сфери бізнесу: послуги, виробництво, будівництво, навчання.
ТП: Чи бувають моменти, коли Вас покидає натхнення?
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1023
Як давно ви востаннє переглядали людей, котрі оточують вас 40 годин на тиждень? Чи все у роботі з ними Вас влаштовує? І головне - чи виправдали вони Ваші очікування при наборі на роботу?
Ми рекомендуємо не зволікати і зробити це сьогодні.
Протестуйте свій персонал за такими критеріями:
1. Позитивне мислення.
В цілому люди з позитивним мисленням мають вищу продуктивність праці, вищу стресостійкість і кращі стосунки зі співробітниками.
2. Кар'єра.
Як змінилася позиція працівника з часу його прийняття на роботу? Краще він працює, гірше чи без змін (також гірше)?
3. Емоція, яку продукує працівник.
Має відповідати місцю і ситуації. Якщо людина працює - вона зосереджена. Якщо відпочиває - вона розслаблена або весела. Нитики, страждальники, запальні-хихотуни-без-причини, холодні беземоційні "капітани Айcберги" - не відповідають ситуації, тож і відносини з ними треба переглянути.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 1784
За всю практику нашого тренінгового центру жодного разу не піднімалася тема стАтей. Не тому що ми це спеціально не робимо або уникаємо - а тому що само так виходило. Жоден відвідувач про це ні разу не спитав, хоча ви прекрасно знаєте, що ми можемо обговорювати усе на світі) Може це пов"язано з тим, що до нас не приходять випадкові люди - наші відвідувачі - всебічно розвинені, успішні особистості, які в принципі комплексів не мають і тому навряд чи мислять категоріями "всі мужики сво" чи "всі баби дури") А може з тим, що керує нашим центром його засновниця - також жінка) У будь-якому випадку, ця тема цікава для розгляду у розрізі світової історії людства. Пропонуємо Вашій увазі статтю всесвітньовідомого мовознавця Святослава Караванського, якому уже, слава Богу, майже 95 років. За своє довге і нелегке життя, цей філолог-філософ багато бачив і пережив. І він дає від себе нам, своїм нащадкам, розуміння такого важливого питання - виникнення диктатури у світі...
Святослав Караванський
МІНЯЙМО ПРАВИЛА ГРИ!
Звідки беруться на Землі диктатори? Відповідати треба з дуже далеких часів, коли владу на Землі перебрали чоловіки: була жіноча влада - матріярхат – настав патріярхат. Добре, якби всі чоловіки були б такі, як Джордж Вашинґтон і думали так, як Джордж Вашинґтон.
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 9923
Якщо нас поливають брудом, говорять колючі зауваження, або навпаки - ігнорять і показують цим, що ми неактуальні, нецікаві, немодні, пам'ятайте: кожен ділиться тим, що у нього в надлишку ! Агресивні - агресією, колючі - колючками, проігноровані - ігноруванням. Нещасливі - нещастям, сумні - сумом, зневірені - невірою. Але веселі люди діляться веселощами, а радісні люди - радістю)) Будьте натхенними, знайдіть собі тренера або відвідуйте тренінги, вчіться, розвивайтеся й радійте самі і даруйте те ж саме іншим))
- Деталі
- Категорія: Статті та інтервю
- Перегляди: 4705
Невелике інтерв’ю з бізнес-тренером, керівником тренінгового центру «Ля Телепате», комерційним директором архітектурної компанії «Конструктив», співачкою і просто веселою людиною – Оленою Коссак.
(Розмовляв Тарас Приведа)
Т: Як Ви можете охарактеризувати себе в трьох словах?
ОК: Стильна, енергійна, прониклива
Т: Розкажіть про себе, про свій бізнес?
ОК: У мене дуже цікавий бізнес (сміється). Клієнтоорієнтований. Не залежно від виду діяльності, що би це не було - починаючи від видобування корисних копалин і закінчуючи зубним протезуванням - ви маєте бути орієнтовані на клієнта. І не просто клієнта, а КЛІЄНТА, як основної причини вашої присутності на ринку. Наш тренінговий центр «Ля Телепате» побудований на підтримці підприємців у рішеннях щодо маркетингової діяльності на ринку, досягнення лідерських позицій у боротьбі за споживача та в управлінні основним ресурсом підприємства – персоналом. Також я керую динамічною архітектурною фірмою, в числі засновників якої я є, і через 2 роки ми святкуватимемо першу нашу круглу дату. А ще я пишу музику, співаю і з самого дитинства граю на музичних інструментах. Не покинула цього захоплення і в дорослому житті. Тож я - бізнес-леді – співачка (сміється).
Т: Коли саме Ви вирішили стати тренером і чому? Що привело Вас саме до такого вибору?
Останні статті:
- 14груд. Банки, баночний / вакуумний масаж (Статті та інтервю) 2020-12-14
- 01вер. Дратують люди - що робити? (Статті та інтервю) 2020-09-01
- 07серп. Обман і брехня в нашому житті (Статті та інтервю) 2020-08-07
- 19лип. Олена Коссак у ток-шоу "Відверта розмова з Роксоланою Токарською" (Статті та інтервю) 2020-07-19
Підписатися на новини:
Зараз на сайті:
На сайті Один гість та користувачі відсутні