Total Views: 433

 

Поговоримо про таке часте явище, як обман. Чим воно для нас шкідливе?

Чому кажуть, що обманювати гріх, не можна, не треба, застерігають нас?

Людина, яка обманює, ставить себе у кращі, легші, порівняно з іншими, умови. Полегшує собі життя за чийсь рахунок. Відповідно, це порушує природній енергетичний баланс самої людини і в неї, рано чи пізно, настане компенсація, через яку цей баланс відновлюватиметься. А самі людині, яка обманює, доведеться чимось відплачувати, жертвувати – у тому розмірі, якій кількості людей була зроблена шкода. Наприклад, хтось обманув, щоб привласнити собі більше за інших, пояснюючи це тим, що він не має, бідний, слабкий, не може працювати на рівні; хтось – щоб мати кращу посаду, більшу заробітну плату, а сам на неї не напрацьовує; хтось – тому що ліниться, любить довго лежати в ліжку, сидіти вдома, нічого не робити, переїдати; хтось має залежності – вживає алкоголь, наркотики, грає в азартні ігри; хтось – бо зраджує – довіру, стосунки, свої слова, свої обіцянки і так далі…

Причин може бути багато, та мотив один – отримати собі щось, затрачаючи на це менше за інших енергії.
Але, світ рівноважний і обов’язково доведеться платити.
Подумайте, чи хочеться вам це робити і відплачувати, втрачати? Чи краще все ж іти чесними і зрівноваженими по життю?…Більше інформації про психологію взаємодії пропонуємо прочитати тут :)

Бажаємо Вам життя на сонячній стороні і серед порядних людей. Якщо щось іде не так, завжди запрошуємо до нас звернутися на імейл latelepathe@gmail.com

Підписуйтесь також на наш телеграм-канал, щоб бути в курсі усіх подій