Коссак Олена – Засновниця і керівниця тренінгового центру «Ля Телепате»

ЛяТелепатеʼ — центр бізнес-тренінгів по стратегічному і тактичному маркетингу та управлінню персоналом

Надаємо психологічну допомогу

Наші тренінги

Коротко про центр ЛяТелепатеʼ

Тут тренери-практики займаються з відвідувачами до досягнення поставленого результату. Тренінг у бізнесі, як і заняття у спортзалі – тренер дає вам вправи і слідкує за їхнім виконанням, але результат все одно залежить від вас. Наші відвідувачі дуже задоволені ефектом, приходять до нас повторно, залишають позитивні відгуки.

Відвідувачі центру – власники бізнесу та керівники вищих ланок управління. До нас вони приходять з метою поглибити свої знання та навики у напрямках стратегічного та тактичного маркетингу, розвитку ринків, розвитку Клієнтів, управління персоналом, селф-маркетингу, зміцнення внутрішнього стержня особистості, а також за індивідуальними  психологічними консультаціями.

Також наш центр проводить корпоративні тренінги на замовлення керівників підприємств для покращення внутрішнього клімату у колективі, зростання обсягів продажів, вибудування управлінсько-виробничої вертикалі, посилення колективної роботи та роботи на одну спільну мету.

Ми працюємо заради Клієнта і усвідомлюємо свою відповідальність з одного боку та необхідність нашої роботи – з другого.  Відвідувачі приходять до нас повторно, спілкуються з нами у позатренінговий час, що підтверджує нашу впевненість у якості нашої роботи та її корисності.

Приходьте до нас також, і Ви будете приємно здивовані нашим підходом, своїм самопочуттям та покращенням результатів своєї діяльності!

Ля Телепате́ працює заради успіху кожного Клієнта!

Сертифікати