Будь-які питання. Ефективно. Професійно. Результативно. Конфіденційно.

Психологічна допомога онлайн

Домовитись про консультацію

Ситуації,  коли потрібна психологічна допомога, у наш непростий час бувають у кожного. Головною перешкодою може стати неможливість отримати очну консультацію. Війна ускладнила доступ до якісних психологічних послуг.

У часи пандемії коронавірусу формат роботи онлайн став досить поширеним. Люди швидко до нього призвичаїлися. Стали використовувати його і психологи. Для роботи ми застосовуємо онлайн-платформи із можливістю чути та бачити одне одного. І що важливо – можна консультувати тих українців, які зараз за кордоном. Якщо психолог є вашим співвітчизником, вам буде із ним комфортніше працювати.

Якщо психолог вам підходить, ви відчуєте до нього довіру із перших хвилин та зможете вільно говорити на будь-які теми. Вам гарантована дбайлива та уважна підтримка. Ви побачите, що тривожність стала меншою, а ваші відносини покращилися. Вам буде легше відновити ресурсний стан у цих складних умовах.

Нашою головною метою є допомогти клієнтам відчути емоційну стабільність в епоху швидких змін. Ми відверто обговорюємо кожну ситуацію та разом шукаємо вихід. Готових порад наші фахівці не дають. Рішення завжди за вами.

Які запити найчастіше турбують наших клієнтів:

  • виживання під час війни та боротьба зі стресом, тривогою, панікою;
  • конфлікти у відносинах;
  • складнощі у спілкуванні;
  • немає віри у власні сили;
  • була втрачена робота, і невідомо, куди рухатися далі;
  • є суїцидальні думки;
  • немає відчуття комфорту та безпеки на новому місці, в іншій країні.

Що буде, якщо не звернутися до психолога онлайн?

Страждатиме якість життя:

  1. Проблеми будуть постійно повторюватися.
  2. Тривога перейде у психосоматику.

Сайт психологічної допомоги

Чимало досліджень доводять високу ефективність онлайн-консультацій. Кожен наш психолог має відповідну освіту.

Не варто терпіти, краще звертатися по допомогу до фахівця. Зараз є для цього безліч можливостей. Можна навіть не мати комп’ютер, достатньо смартфона. Усі консультації анонімні, тож звертайтеся. Формат індивідуальних консультацій показує найвищу ефективність.

Отримайте вже зараз повноцінне щасливе життя навіть в умовах невизначеності.

Надаємо допомогу не тільки дорослим, а й підліткам. Звертатися по допомогу нормально. Анонімно розкажіть психологу про те, що вас турбує, і він допоможе налагодити життя тут і зараз.

Олена Коссак
Олена Коссак
Бізнес-тренерка, фахівчиня з управління нематеріальними активами, психологиня по напрямку травматерапії, психоаналізу.

Корисна інформація

Статті
по психології

Не впевнені, що готові записатись до терапевта але вже почали цікавитись психологією? Проводьте час з користю – перечитуйте авторські статті Олени Коссак.

До блогу

Метафоричні асоціативні карти (МАК) та ігри з ними

Метафоричні асоціативні карти зближують, допомагають очима інших людей подивитись на світ, а також і самим, під цілком іншим кутом зору, поглянути на себе.

Записатись на гру