Будь-які питання. Ефективно. Професійно. Результативно. Конфіденційно.

Дитячий психолог онлайн або у Львові

Домовитись про консультацію

У дітей ще немає досвіду подолання стресових викликів, тому надважливою є поведінка дорослих. Діти зчитують стан дорослих. Якщо ви стривожені, панікуєте, така ж реакція буде у дитини.

Реакція дітей залежить також від віку та ступеню розвитку. За кожною із таких реакцій стоїть прагнення до задоволення певної потреби.

Найтяжче, якщо батьків немає поруч. Особливо важко переживають розлуку із батьками діти молодшого віку.

Якщо відчуваєте, що не можете заспокоїти дитину, потрібна консультація дитячого психолога. І звичайно, чим молодша дитина, тим більше уваги на консультації буде приділено стану батьків.

Наші фахівці

Олена Коссак
Олена Коссак
Львів

Психологиня по напрямку травматерапії, психоаналізу.

Дізнатись більше
Павло Думанський
Павло Думанський
Одеса

практикуючий психоаналітик

Дізнатись більше

Психологічна допомога підліткам

Ця категорія дуже вразлива. У момент небезпеки блокується раціональне мислення, тобто лімбічна система не дає зосереджуватися та вчитися. За стресових обставин навіть відмінники можуть провалити іспит.

Підліток може почати тяжіти до алкоголю чи тютюну, ніби щоб заспокоїтись.

Після такого сильного стресу, як війна, мозку потрібен на відновлення деякий час. Головне для батьків, які, звичайно, бажають дитині добра, не почати її звинувачувати.

Дитячий психолог онлайн навчає, як правильно боротися із стресом, щоб не отримати ПТСР. Важливо отримати кваліфіковану допомогу одразу. І ефект від зустрічей онлайн буде не меншим за відвідування психологічної студії очно. Важливо лише потрапити до дійсно кваліфікованого спеціаліста.

Підлітків за бажання можна залучати до волонтерської діяльності. Це допоможе їм відчути себе корисними. Дівчатам можна бавитися із дітьми. Хлопцям буде корисно працювати фізично.

Ніяку діяльність не можна нав’язувати. Обговоріть із психологом варіанти дій, виходячи із характеру, темпераменту та навичок підлітка.

Якщо виникає агресія, безкоштовний дитячий психолог може порадити робити фізичні вправи.

Дуже важливо, наскільки це можливо, підтримувати той розпорядок дня, до якого дитина звикла. Так у дитини виникне відчуття стабільності. Важливо, щоб вона спілкувалася із однолітками, якщо має таке бажання. Дуже корисним є творче самовираження.

Онлайн можна отримати як індивідуальні послуги дитячого психолога, так і відвідувати групові заняття.