Total Views: 395

 

1. Коли маркетолог працює — це непомітно, адже всі мають що робити, зайняті, треба виконувати роботу вчасно. Коли він перестає працювати — це одразу відчувається — клієнтів нема, замовлень нема, роботи нема.

2. Маркетолог — новий лідер підприємства у напрямку найбільш ненормованої та нестабільної роботи після директора.

3. Його робота не пов’язана напряму із виготовленням продукції чи послуги, але якщо він перестане її виконувати — продукцію чи послугу не треба буде більше робити, бо через порушення збуту її ніхто не буде купувати.

4. Сайт, соцмережі, адвордс, клієнти, реклама, демотиватори, брендинг, позиціонування, продажі, дзвінки, розсилка, дослідження, моніторинг конкурентів, збільшення надходжень на підприємство — ці всі речі робить маркетолог. Щодня. Одночасно 😉

5. Ця людина завжди вирізняється з-поміж інших особливим почуттям гумору. Найчастіше чорного 😀

6. Якщо у вас з’являється ще 1 маркетолог і їх тепер стає 2, на вашій фірмі постійно пануватимуть дещо дивно піднесений настрій колективу і загальна незвичайна креативність працівників — адже емоції заразні 😀😁

7. У вашого колективу з’являться нові захоплення. Вони з інтересом обговорюватимуть такі речі як бренди, рекламу конкурентів, виникнення знижок і розпродажів, можливо, навіть знатимуть, що таке “семантичне ядро сайту” 😀

8. Від сьогодні усі працівники мають сторінки у соцмережах і профілі на ютубі, з них періодично щось лайкають, репостять і плюсують не залежно від їхнього бажання.

9. Ваша компанія тепер має сторінку у всіх наявних соцмережах, починаючи з інстаграм, на неї підписані усі ваші клієнти — минулі, теперішні і перспективні — і ви ведете з ними інтенсивний обмін лайками, знаєте кількість та імена їхніх дітей і на день народження ваша компанія шле їм колективне фото з квітами та підписом “Найкращому клієнту 20.. року”.

10. Креативні візитки з оновленим логотипом кожному працівникові, навіть бухгалтеру-фрілансеру, дороговкази до офісу компанії від найближчої зупинки громадського транспорту, хол бізнес-центру, завішаний яскравою рекламою і наклейки на підлозі у вигляді слідів до саме ваших дверей, обклеєні рекламою двері, вікна, машини усіх працівників — реклами забагато не буває, буває замало рекламних площ.

З днем маркетолога усіх! 🥳