Total Views: 240

Ля Телепате – центр бізнес-тренінгів по стратегічному і тактичному маркетингу, управлінню персоналом, психологічного та бізнес-консультування.
Наша місія: “Переведення України в ряд найрозвиненіших держав світу шляхом розвитку малого та середнього бізнесу”

1. Загальновідомо, що 95% успіху будь-якої компанії залежить виключно від того хто, і головне,  як у ній працює, – тобто від персоналу.
Ми знаємо як набрати саме тих працівників, з ким Ваша справа сягне небувалих висот.
Ми знаємо як виростити з працівника не сліпого виконавця а ініціативного та креативного однодумця.

2. В наш час, продажі – один з основних показників компетентності та рівня підготовленості працівника а також важливий показник перспективності та надійності Вашого бізнесу.
Ми знаємо як потрібно продавати правильно та ефективно.
Ми знаємо як навчити результативно продавати кожного з Ваших працівників.

3. Ефективне та результативне керівництво, здатність адекватно оцінювати ризики і приймати правильні рішення – ось міцний фундамент успіху Вашої діяльності.
Ми знаємо як допомогти керівнику стати ефективнішим і ще більш успішним – на базі наших тренінгів по управлінню, владі, стресостійкості.
Ми знаємо як виховати зі звичайного працівника здібного, успішного та відповідального керівника.

Ми працюємо заради Клієнта і усвідомлюємо свою відповідальність з одного боку та необхідність нашої роботи – з другого. Відвідувачі приходять до нас повторно, спілкуються з нами у позатренінговий час, що підтверджує нашу впевненість у якості нашої роботи та її корисності.
Скористайтесь нашими послугами і Ви будете приємно здивовані нашим підходом, своїм самопочуттям та покращенням результатів своєї діяльності.

Ля Телепате працює заради успіху кожного Клієнта!