Total Views: 298

 

 

Одним з питань, з якими до нас часто звертаються, є питання роздратування і взаємного дратування. Ми навіть зняли про це відеовідповідь (тільки трошки підвів звук, і це було давно, але головне, що вона є)). В кінці посту є посилання на відео.

Буває, що коли дратує якась людина, то це означає, що вона має таку рису, яка у нас є прихована, про яку не хочемо, щоб дізналися інші. А злимося на цю людину тому, що вона може себе так поводити, а нам не можна цього [чомусь] робити. Схоже, що все ж таки причина роздратування в тому, що людина веде себе не так, як ми очікували, чи не так, як ми собі це уявляємо.

Або коли людина має щось, чого не маємо ми, чи дозволяє собі те, чого не дозволяємо ми – свого роду заздрість…
Дратуватись не потрібно, а старатися працювати над своєю стресостійкістю, займатися спортом, духовними практиками, читати, проводити час з людьми, які нам подобаються, не вживати наркотиків, алкоголю і тих речей, які вас руйнують зсередини.У кожної людини є унікальна риса, з якою вона родилася і прийшла у світ, вона може щось дуже класно робити, і в ній ця риса переважно проявляється: в когось більше, в когось дуже сильно, в когось трошки. Знайдіть в людини цю рису, і навколо неї вибудовуйте свої наступні відношення до неї.Від роздратування ви не отримаєте ніякого конструктиву. Всі ми дуже різнобарвні, і ставлячи якийсь класний, позитивний факт в основу спілкування, буде цікаво в людині кожного разу щось нове розкривати.Таким чином виробите дуже хорошу звичку бачити в оточуючих тільки хороше – це так класно! :)

Отримуйте психологічну допомогу вчасно. Психолог – ваш найкращий друг і завжди прийде на допомогу, зрозуміє та підтримає. Звертайтесь до нас по допомогу, ми працюємо заради вашого благополуччя 24 години на добу, 7 разів на тиждень. Наші Клієнти задоволені результатом та приводять до нас своїх друзів, що є найвищим визнанням результативності нашої роботи. Здорове психічне здоров’я – ключ до успіху у всіх сферах життєдіяльності )

Підписуйтесь також на наш телеграм-канал, щоб бути в курсі усіх подій – t.me/latelepathe

А згадане відео можна подивитись, натиснувши сюди. Підпишіться на наш канал, ставте нам лайки, розсилайте друзям і присилайте свої запитання – ми обов’язково їх озвучимо :)