Total Views: 249

У нас є гарна новина, — керівник і провідний тренер ЛяТелепате, Олена Коссак — випустила власну книгу присвячену питанням Клієнтоорієнтованості та ринкового успіху.

У книжці описані основні прийоми та методики боротьби за успіх в умовах ринкового середовища та за сучасних ринкових викликів. У кожному розділі дається домашнє завдання для кращого ефекту і закріплення викладеного матеріалу. Автор сама є практиком бізнесу, управлінцем і водночас людиною, яка живе серед нас й також проходить свої успіхи і невдачі.
Книга призначена  в першу чергу для підприємців та власників малого, середнього бізнесу, управлінців всіх ланок, а також тих, хто цікавиться сучасними реаліями українського бізнесу – викладачів, студентів ВНЗ економічних спеціальностей, або хто тільки задумується над тим, щоб відкрити власну справу.

        Ось кілька слів від самої Авторки:

“Що мене змусило сісти за цю книжку? Є кілька причин, і кожна з них настільки впливає на іншу, що допоможе розглянути і проаналізувати їх тільки комплексний підхід. Якщо говорити в цілому, то причина – у загальній відсутності (від найвищого рівня у державі до найдрібніших крамничок та кіосків) шаблону поведінки, в якому центром ставився би саме Клієнт як ринкове явище. У кращому випадку, ті, хто намагаються слідувати поняттям Клієнтоорієнтованості компанії, починають переходити на особисте – наприклад, обговорювати приватне середовище Клієнта – але не зі зла, а з метою спробувати йому краще вгодити. В гіршому ж випадку – просто зневажають Клієнта, дають оцінку йому та його ситуації, виходячи при цьому далеко за рамки соціальної міжособистісної відстані. Навіть якщо ці приклади поведінки називати турботою, все одно адекватна людина розуміє – це не турбота і тим більше не Клієнтоорієнтованість.
В принципі, це краще ніж нічого, але все одно недобре. Погодьтесь,  можна ходити босим, можна носити взуття різних відомих брендів, а можна і вручну зробити капці з використаних автомобільних шин. Найкраще читати цю книжку по розділу в день, а також в кінці кожного з них ви знайдете невеличке домашнє завдання. Втім, пам’ятаймо, що досягнути значно більшого результату можна тільки, відвідуючи тренінги. А з домашніх завдань можна розпочати свою щоденну працю над собою.
З року в рік працюючи в умовах ринкової конкуренції, стають більш помітними закономірності поведінки ринкових суб’єктів, які призводять до невтішних фінансових результатів.
Найперше, це – небажання навчатись. Людям важко усвідомити те, що вони можуть чогось не знати… Адже тоді доведеться переглядати якісь свої рішення, задумуватись над минулим, міняти щось… А це не завжди приємно. Хочеться відчувати себе завжди правим і знаючим.
Сюди ж входить небажання читати. Звісно, найкращим варіантом буде поєднання читання і навчання (тренінгів), але якщо вже зовсім важко поєднувати, – тоді треба обрати хоча б щось одне… Це залежить від способу сприйняття людини. Хтось краще сприймає аудіальну інформацію, хтось – візуальну, хтось поєднує їх. Великою перевагою нині є те, що якість аудіокниг нині доволі висока, і їх можна слухати під час виконання механічної роботи – прибирання, миття посуду, їзди у маршрутці чи автомобілі.Наступним фактом є відсутність спеціальних знань. Практично ніколи підприємці не пам’ятають пар з основ економіки, менеджменту, маркетингу. А незнання правил дорожнього руху під час самого руху є травматичним для самого учасника в першу чергу.

Ну і нарешті – світ змінюється… Речі, які працювали десять років тому, нині, найпевніше, вже не працюють. Не все з того, що зараз рекомендують, також працює. Як тоді обрати те, що нам підійде? Фахівець орієнтується у деталях. А для цього треба тим фахівцем стати. Тож, перед тим, як приймати рішення стосовно рекламного бюджету на facebook, варто вивчити загальні принципи маркетингу, скласти маркетинговий план… Потрібно неодмінно розібратись із продажами, які сьогодні є технологією, і не володіючи техніками продажів, можна на ринку зазнати суттєвих втрат. Раз ми вже вийшли на цю стежку, то пробуймо по ній дійти до своєї мети – рівняймось на кращі ринкові бренди і поставмо собі за ціль найвищий клас обслуговування.

Врешті, неможливе – можливо, якщо ми знаємо, куди йдемо, маємо команду (хоча би з одної людини) і чисті помисли, читай, з благословінням та вдячністю підходимо до виконання щоденних задач.
Готові?  тоді – у легку путь! :)

– Олена Коссак, підприємець, тренер, громадська діячка

Замовити книжку з автографом можна за телефоном – 0638078405 (Viber, Telegram)

ISBN 978-966-919-459-8