Total Views: 273

 

Перед тим, як почати занурюватися у таку складну і (може трохи) безнадійну тему залучення нових Клієнтів, хочемо нагадати основну річ, на яку нині варто робити акцент – як коректно діяти?

Підприємці, управлінці, керівники та інші відповідальні у бізнесі люди ставлять собі це запитання кожного дня, але не завжди отримують відповідь. А все тому, що нашому логічному мисленню так простіше – дивитись у перевірені часом методи роботи з ринком, методи продажів та й загалом методи мислення. А ми з вами живемо у третьому (!) тисячолітті, коли все працює трохи інакше, ніж це було ще зовсім недавно.

 

1.    Люди третього тисячоліття відрізняються від людей другого тисячоліття. З першого погляду, вони виглядають трохи дивними і роблять те, що не робили до них інші.

2.    У третьому тисячолітті ринок каже «так» в першу чергу тим, хто використовує нові технології у просуванні, комунікації, логістиці.
3.    Цінність третього тисячоліття – Клієнт, який ПРОЦВІТАЄ від використання продукту, а не просто ним користується.
З огляду на це, нам і потрібно вибирати дієві методи роботи на ринку та пошуку і залучення нових Клієнтів.
1.    Емоційний контакт. Кожний продаж починається раціонально і закінчується ірраціонально. Дайте Клієнту можливість насолоджуватись товаром (послугою) а не глибиною вашої особистості. Дайте Клієнту відчути себе багатим, бажаним, красивим, розумним, сучасним.
2.    Продавець – психолог. Його задача – слухати Клієнта і знімати з нього емоційне напруження.
3.    Задайте собі запитання – ДЕ мене шукає Клієнт? У інстаграмі, на фейсбуці, на сайті, в імейлі, вайбері, смс-ках, друкованих виданнях чи виставках? І перенесіть туди інформацію про себе.
4.    Візуалізуйте вашу омріяну зустріч. Опишіть вручну та продивіться картинку з Клієнтами – хто вони, які вони, чим вони займаються? Коли та за яких умов ви зустрілись?
5.    Особисті контакти. Ніщо краще не допомагає налагодити зв’язок, ніж розмова віч-на-віч. Ніщо краще не запам’ятовується краще особистої зустрічі. Ніщо не лишає глибшого відбитку у пам’яті, ніж продуктивна, адекватна по тривалості, зустріч.

Напрацьовуйте їх та вибудовуйте мости між людьми.
Продуктивних ринкових продажів Вам та правдивої Клієнтоорієтованості ?

І тоді прибуток зростатиме, а ви вкорінюватиметесь на ринку та опрацьовуватимете нові сегменти.