Total Views: 280

За всю практику нашого тренінгового центру жодного разу не піднімалася тема стАтей. Не тому що ми це спеціально не робимо або уникаємо – а тому що само так виходило. Жоден відвідувач про це ні разу не спитав, хоча ви прекрасно знаєте, що ми можемо обговорювати усе на світі) Може це пов”язано з тим, що до нас не приходять випадкові люди – наші відвідувачі – всебічно розвинені, успішні особистості, які в принципі комплексів не мають і тому навряд чи мислять категоріями “всі мужики сво” чи “всі баби дури”) А може з тим, що керує нашим центром його засновниця – також жінка) У будь-якому випадку, ця тема цікава для розгляду у розрізі світової історії людства. Пропонуємо Вашій увазі статтю всесвітньовідомого мовознавця Святослава Караванського, якому уже, слава Богу, майже 95 років. За своє довге і нелегке життя, цей філолог-філософ багато бачив і пережив. І він дає від себе нам, своїм нащадкам, розуміння такого важливого питання – виникнення диктатури у світі…
Святослав Караванський

МІНЯЙМО ПРАВИЛА ГРИ!

Звідки беруться на Землі диктатори? Відповідати треба з дуже далеких часів, коли владу на Землі перебрали чоловіки: була жіноча влада – матріярхат – настав патріярхат. Добре, якби всі чоловіки були б такі, як Джордж Вашинґтон і думали так, як Джордж Вашинґтон.

Алеж серед чоловіків є різні люди. Не всі такі, як Вашинґтон. Коли глянути на статистику злочинів, то бачимо, що серед убивць, грабіжників, злодіїв та навіть шахраїв чоловіки становлять 97 і навіть більше %. На противагу чоловікам жіноцтво дуже мало схильне до злочинства. Так захотіла природа. Жінкам приділено функції, де не треба сили. Силу, щоб захищати жінок і дітей, довірено чоловікам. І такі чоловіки, як Вашинґтон так і вживають свою силу – захищають слабших. Але серед чоловіків є частина із злочинною психологією. І ця психологія штовхає їх не захищати слабших, а поневолювати їх. Першим ділом чоловіки із злочинною психологією поневолили слабших жінок, тоді стали поневолювати і своїх братів – чоловіків. Постали на світі держави із самодержцями: фараонами, царями, диктаторами. Диктатори – це люди із злочинною психологією. Візьмім Путина. Це – убивця, яких світ не знав. Хто вбивав і вбиває російських дисидентів? Путин. Хто вбив польського президента і цілу польську делегацію? Путин. Хто хотів убити українського президента? Путин. Хто вбиває українське мирне населення Донецької й Луганської областей? Путин. Хто планує вбивати землян і надалі? Путин. Він про це відверто говорить усіма своїми законами. Він і приклад для себе взяв з убивць минулого. Петро Перший – убивця. Йосип Сталін – убивця. А він бере приклад з їх. Виходить, що правила гри у світі не зовсім правильні, коли всю владу у світі довіряють чоловікам. Виходить, треба міняти правила гри. Треба чоловічу владу трохи зменшити, а саме розбавити її жіночою владою. Коли розділити у світі владу нарівно між чоловіками й жінками, то чоловікам із злочинною психологією буде важче захоплювати собі усю повноту влади. Партія ХХІІ століття, яка має виникнути в Україні, саме і є партією зміни правил гри. Партія ХХІІ століття передбачає, що всі виборні органи влади мають складатися з двох частин; чоловічу половину й жіночу половину. Позатим, партія ХХІІ століття передбачає, що коли президент країни чоловік, то його заступник має бути жінка, а коли президент – жінка, то її заступник мусить бути чоловік. І такий порядок має поширюватися на всі міністерства та інші органи державної влади. В Україні зараз іде процес укладання нової Конституції. Саме зараз і є шанс змінити правила гри в Україні. Мені скажуть, що це не так легко зробити, тим паче, що йде війна. А я скажу: треба починати робити саме зараз, бо саме зараз Україна в центрі уваги світу. І світ має підтримати почин України й сам змінити правила гри, щоб перемогти ворога і чоловіків і жінок: царя Країни Убивць. Murderland не має існувати на Землі. Світ має раз назавжди спинити загрозу бути поневоленим дикунами Мьордерленду. Слава новим правилам гри у світі!
Слава переможцям царя Мьордерленду!