Total Views: 272

Грамотний маркетинг – запорука успіху Вашого бізнесу.
Часто маркетингом називають рекламу, PR, SEO тощо, не задумуючись про це самообмеження.

Вивчення такого багатогранного і цікавого явища, як маркетинг, ми рекомендуємо починати якнайшвидше і не відходити від цього протягом усієї своєї ринкової діяльності. Зокрема, прочитати книжку тренера нашого центру Олени Коссак про ринкову діяльність та клієнтоорієнтованість (детальніше познайомитись з книжкою та замовити її можна тут).


Продакт плейсмент – це рекламний прийом, спрямований на розміщення прихованої реклами певної продукції чи торгової марки, її властивостей у фільмі, кліпі, комп’ютерній грі, книзі, журналі, коміксі тощо. Українські виробники також не пасуть задніх у модних маркетингових тенденціях і пробують робити аналогічні прийоми. Так, нещодавно львівський етно-гурт “Ойкумена” у своєму кліпі “Чи ти мене любиш?” використав продукцію іншого українського виробника – розвиваючого конструктора “СОКО” – для зображення концепції, що світ і те, що з нами відбувається, є фактично деталями конструктора, який складає хтось у задуманому ним порядку… Підкреслюється універсальнісь, екологічність, різномантність отриманих форм та можливостей самого конструктора і захопливий процес гри ним. В кінці кліпу з конструктора викладена сама абревіатура назви пісні та серце з двох частин, які з’єднуються воєдино.

Загалом, гурт “Ойкумена” відомий своїми відеоекспериментами, тож очікуємо від них нових цікавих маркетингових прийомів ?