Total Views: 334

 

Наш тренінговий центр займається питаннями грамотного послідовного ведення ефективного бізнесу на основі маркетингових засад і впровадження збалансованої системи менеджменту. Усі наші статті та публікації на цьому сайті та інших наших ресурсах стосуються у якійсь мірі саме цих питань. Проте до нас приходять різні відвідувачі, звертаються за індивідуальними консультаціями, тож ми вирішили розкрити та висвітлити наш погляд на ще одну популярну нині проблему – самотність дорослих, реалізованих жінок.

 

До речі, ви помітили, що чоловіки проводять просвітницькі тренінги для жінок, а жінки для чоловіків – ні? :) Як думаєте, чому це так? :)

Весь рецепт дуже простий і складний водночас. Точніше, він складний, але дуже легко може стати простим у втіленні.

Потрібно розглянути і прийняти 3 пункти:

1. Причиною самотності людини є… вона сама!
Якщо ти продаєш на ринку, але до тебе не йдуть клієнти – або йдуть не ті – у найбільшій мірі ти сам у цьому винуватий, ти спричинив це своєю неграмотною діяльністю або бездіяльністю. Чим швидше ти це усвідомиш, тим швидше почнеш щось змінювати у цьому напрямку.

2. Фінансова незалежність жінки. Коли жінка стає фінансово незалежною, потреба домовлятись з чоловіками відпадає, адже жінка сама себе забезпечує. А оскільки більшість людей після 30 таки стають фінансово незалежними, відповідно, у 35 тяжче одружитись ніж у 18 – ти вже не так швидко приймаєш рішення, хочеш все розрахувати та передбачити, зважити ітд. Ну і головний момент – ні з ким не треба домовлятись бо і так у тебе вже багато чого матеріального є або ти зможеш у перспективі усе це собі купити.

3. Завищена самооцінка на фоні самореалізованості.
Продовжуючи попередню тезу, професійна самореалізованість у вигляді достойної оплати праці а також відчуття власної гідності на фоні цього (до слова, часто завищене) – заважають нам приймати людей. Ми одразу починаємо їх вимірювати – а чи може він це, а чи має він це, а що у нього є ітд. Ми починаємо оцінювати людей по першому враженню а далі вже не задумуючись встановлюємо свої критерії і по них приймаємо рішення. Ми не доходимо до моменту у спілкуванні, коли вдається розкрити людину – а просто приймаємо поспішні судження на фоні своєї всезнайкуватості. Перед тим як дати оцінку людині, потрібно прийняти її цінності, манери, погляди на життя, установки.
Усі ці фактори не лише взаємозв’язані, вони дають ефект синергії – при нагромадженні мультиплікуються. Результат виходить настільки потужним, що його неможливо нічим похитнути. Далі негативний досвід переноситься на подальші нові знайомства, і ми отримуємо “всі чоловіки …”. Шаблон, який приймається за правдивий і далі усіх наступних знайомих чоловіків ми по ньому починаємо міряти. Результат – плачевний. Самотність, відсутність сім’ї, відсутність особистого життя.

На щастя, природа розумніша за нас, тому вона заздалегідь передбачила моменти, описані вище. Людина неповноцінна без пари. У парі завжди досягається більше. Досягти максимального розвитку особистості, емоційного розвитку, інтелектуального, професійного та усіх інших можна лише за наявності іншої людини. Самі по собі ми однобокі, неповноцінні. Тому, якщо хочемо стати повноцінними – ми повинні шукати і зрештою знайти.
Красуні, розумниці, акули бізнесу і віртуози кухні – українським жінкам все під силу. Тож ми упевнені, що кожна жінка, якщо шукатиме і поставить собі ціль, неодмінно її досягне.
Успіхів і натхнення усім!! :)

Ще одне відео на цю ж тему: “Ля Телепате. Чому я не можу зустріти людину для свобідного створення стосунків? ” можна переглянути тут