Total Views: 322

Кілька слів про КСТ.

Краніосакральна терапія – напрям остеопатії. Ним займається колега нашого центру фізичний терапевт (мануальний терапевт, масажист-натуропат) Данило Мудрий (за уточненнями звертайтесь до нього на приватну сторінку).

Краніосакральна терапія (краніальна остеопатія) безболісний і безпечний метод, здатний відновити здоров’я пацієнта у багатьох випадках.

Краніосакральна терапія («cranium» — череп і «sacrum» — крижі) — це лікування цілісного організму шляхом мануального впливу на краніосакральну систему через нормалізацію краніосакрального ритму. Достатньо молодий, проте ефективний і перспективний напрям альтернативної медицини.

Краніосакральний ритм — задається гідравлічною системою кісток черепа, що викликає рух цереброспінальної рідини, утвореної у шлуночках головного мозку, що омиває головний і спинний мозок і повертається в шлуночки мозку. З точки зору краніосакральної терапії, будь-які ушкодження краніосакральної системи, навіть давно забуті (травми, запальні процеси, нервово-емоційні розлади, оперативне втручання, вимушена імобілізація, носіння брекет-систем, тощо) призводять до місцевих змін тканин, порушенню нервових функцій, рухливості кісткових з’єднань, в тому числі кісток черепа. Все це неодмінно призводить до порушення краніосакрального ритму.

Краніосакральний ритм можна відчути пальпаторно на різних ділянках тіла. При пальпації виявляють ділянки тіла, де значно послаблений, посилений або взагалі відсутній краніосакральний ритм, його наповнення, силу, ритмічність, напрямок посилення або послаблення. Налагодження фізіологічної роботи краніосакральної системи, нормалізація краніосакрального ритму є ключовими моментами краніосакральної терапії.

Незважаючи на тендітність і легкість краніосакральних технік, за силою впливу на організм вони є потужною формою профілактики та лікування широкого спектру захворювань. Під час лікування краніосакральний терапевт пропонує організму пацієнта шляхи подолання обмежених рухів, нормалізацію краніосакрального ритму, мірою сприймання цього терапевтичного впливу керує організм пацієнта. Тобто виліковування відбувається шляхом активізації процесів самовідновлення пацієнта. В цьому і полягає біодинамічний підхід.

Доповнюючи природні процеси зцілення організму, краніосакральна терапія здатна підсилювати стійкість до різних захворювань, і є ефективним засобом при широкому спектрі проблем дорослого і дитячого організму, включаючи:

– головні болі, мігрені
– хронічні болі в шиї і спині
– порушення координації
– ортопедичні проблеми, сколіоз
– розлади центральної нервової системи
– стани після черепно-мозкових травм, пошкодження спинного мозку
– різноманітні дитячі хвороби
– аутизм, ДЦП
– емоціональні розлади
– проблемні, зв’язані із стресом і перенапруженням
– зниження імунітету
– міофасціяльний больовий синдром та інші патології м’язової і сполучної тканин
– синдром скронево-нижнєщелепного суглобу
– посттравматичні, післяопераційні стани
– попередження спайкових процесів
– підвищена втомлюваність
– хронічна втома
– патології ЛОР-системи
– патології зубощелепної системи
– нейростоматологічні синдроми і захворювання
– бронхіальна асма
– церебрастенічний синдром
– вегетативно-вісцеральні синдроми
– нейропатії черепних і лицьових нервів
– гемо- і ліквородинамічніх порушеннях
– хронична вертебро-базилярна недостаність і багато іншого.

Також, краніосакральна терапія використовується в якості профілактичної процедури для збереження здоров’я.

Детальніше звертайтесь до Данила Мудрого і будьте нам здоровенькими 

 

 

Центр бізнес-тренінгів та психологічного консультування “Ля Телепате” – працюємо заради Вашого успіху