Total Views: 430

У процесі роботи центру тренінгів «Ля Телепате» ми вивчаємо наших відвідувачів, а особливо успішних людей. До речі, вони залюбки діляться секретами успіху. Успішні люди зазвичай дуже доброзичливі і завжди готові поділитися з тими, хто шукає чи запитує.

Отже, наші топ-5 рис успішних людей:

1. Стратегічне мислення.
Люди із стратегічним мисленням живуть не цією хвилиною, а майбутнім баченням результату. Тому з деякими людьми вони просто не спілкуються – не хочуть витрачати час на заздалегідь приречені ідеї. Вродженого стратегічного мислення нема ні у кого, але деякі люди навіть до зрілого віку не можуть його у себе виробити і живуть одним днем та короткими проектами.

Як розвинути стратегічне мислення?

– займатися інтелектуальною діяльністю
– багато читати
– вивчати історію
– вивчати політологію

2. Стресостійкійсть.
Стресостійкість – риса, яка допомагає вижити при перепливанні океану на човнику. Чим стійкіша психіка людини до зовнішніх коливань – тим довше вона може вести спокійну, а отже осмислену діяльність. Наші відвідувачі знають аксіому – якщо тобі страшно, не примай ніяких рішень, вони будуть неадекватними. Проте це не так легко у нашому щоденному житті, яке саме по собі несе постійний сильний стрес.

Як розвинути стресостійкість?

– займатися йогою
– розвивати почуття гумору
– почистити своє середовище
– відвідати тематичний тренінг у “Ля Телепате”

3. Цілеспрямованість.
“Ініціативність карна” – цей вислів має і зворотню сторону медалі. Чому працівник, який подав ідею, має її виконувати – обурюємось ми, а тим часом будь-яка ідея, якою б геніальною вона не здавалася, стає цінною лише у процесі матеріалізації. Все решти – пусті слова, кращі чи гірші на звук.

Як розвинути цілеспрямованість?

– доводити навіть найменші щоденні справи до кінця
– розвивати звичку писати плани
– простіші завдання виконувати першими
– не дозволяти критикувати себе після завершення проміжного етапу роботи – оцінювати загальний результат

4. Оптимізм.
Як каже великий Бр. Трейсі, оптимізм – фітнес для мозку. Щоразу коли до нас приходить погана думка – ми силою її відганяємо і замінюємо на позитивну. Так щоразу ми перетворюємо свої проблеми у можливості, негатив у позитив і памятаємо, що найкращі наші події з життя – у нашому майбутньому.

Як розвинути оптимізм?

– знайти собі духовного лідера
– ставити “пастки поганим думкам” (напр. одягнути на руку гумовий браслет і щоразу коли приходить погана думка – бити себе нею по зап’ястку)
– відвідувати спільноти справді успішних людей, а не імітаторів
– сприймати критику тільки тих, хто досягнув більше за тебе

5. Здоров’я.
Успішні люди знають ціну своєму фізичному здоров’ю. Вони свідомо поступово позбуваються поганих звичок, працюючи над собою – повністю відмовляються від алкоголю, куріння, легких “нешкідливих” наркотиків, стають вегетаріанцями, займаться йогою, бігом, їздять на велосипеді, ходять у спортзал, у походи, подорожують своїми силами.