Total Views: 365

Дорогі друзі, 24 лютого 2022 року російсько-українська війна перейшла у нову фазу, відбулося повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Так як багато хто з нас мав схожі передчуття, що війні таки бути, ми також з цього приводу зняли своє відео, 22.02.2022:

Війна на порозі та економічна криза поруч з нею – які наші дії?

Ну а далі пройшло 2 дні і все почалось.. Почекавши день, ми зняли перше відео щодо стабілізації свого психоемоційного стану та роботи Вашого бізнесу:

Перша психологічна допомога собі і близьким під час війни

Під час війни дуже важливо щодня зміцнювати свою стресостійкість, адже травматичні події не припиняються, а наш внутрішній ресурс має здатність вичерпуватись. Тож, як з собою працювати, просимо дивитись відео:

Працюємо над своєю стресостійкістю в умовах війни. Відповідаю на актуальні запитання

Прості рекомендації по самодопомозі ми надали також для телебачення, щоб усі охочі могли ними скористатись і допомагати собі та ближнім:

Як побороти стрес у воєнний час? – поради від психологів. Olena Kossak Психолог надає допомогу безкоштовно

Також ми займались самі з собою просто онлайн (дихання, тілесна релаксація), у відео “Війна в Україні – психологічна стабілізація людини. Олена Коссак”:

Справляємось з роздратуванням, відчуттям непотрібності і розбитості — психологічна самодопомога і стійкість під час війни.

Відновлюємо сили. Заспокоюємо ближніх. Налаштовуємося на довге протистояння до перемоги

Ну і нарешті, про зусилля психологів нашого центру написав пост, попередньо відвідавши наш центр, голівудський актор та благодійник Лів Шрайбер:

Liev Schreiber: https://www.instagram.com/p/Ccb1SCgKuy5/?utm_source=ig_web_copy_link

А на прощання, запрошуємо послухати Медитативний релаксаційний подкаст, записаний у лісі для Вас